Hakkımızda

Hakkımızda

Berlin’den Kopenhag’a, Avrupa’nın alternatif stil başkentlerinde sıklıkla karşımıza çıkan konsept mağazaların İstanbul’daki en önemli muadili olan Hole Academie; yılları deviren dostluklarını bir ortaklığa taşımaya karar veren süper model Didem Soydan ve stil danışmanı Umut Eker’in imzasını taşıyor.

Hole Academie, tarzına güvenen, ne istediğini bilen, sokak modasından ve alt kültürlerden beslenenlere hitap ediyor. Rahatlık ve stili buluşturan, sezon trendlerine bağlı kalmak yerine zamansız bir tarzı benimseyen Hole Academie koleksiyonu dışında Puma, Levi’s, New Era ve birçok markanın concept ve limited edition ürünleri bulunuyor. Yurt dışında farklı noktalardan seçilerek İstanbul’a getirilen telefon kılıfları, retro esintili gözlükler ve özel olarak yaptırılan takılar, stilini detaylarla pekiştirmeyi bilenlere hitap ediyor.

Hole Academie websitesi, güçlü stil parçalarını ziyaretçilerine sunmanın yanı sıra, Umut Eker ve Didem Soydan vizyonuyla kombin önerileri sağlayarak kendi tarzını yaratmak isteyenlere ilham veriyor. Bu yönüyle Hole Academie, sadece konsept ürünlerin satıldığı bir mağaza olmanın ötesinde ayakları yere sağlam basan bir stil platformu.

Didem Soydan & Umut Eker